Darček pomoci

Dajte deťom šancu na lepšiu budúcnosť

Na tomto mieste môžete ľahko pomôcť tým, ktorí to práve potrebujú. Zároveň však môžete potešiť aj seba alebo blízkeho tým, čo sa vám najviac páči. Príspevky darované cez Darček pomoci používame priamo na zlepšenie života detí. Väčšina darčekov k nám meralo dlhú cestu z nasledujúcich krajín: Kuba, India, Uganda, Ukrajina, Vietnam. A všetky sú tu najmä preto, aby robili radosť viackrát!

Vzdelanie a školské potreby

Pitná voda a teplá strava

Zdravotná starostlivosť

Oblečenie a hygiena

Vyberte si darček


Futbalisti

Pestrá ugandská maľba s motívom jednej z najobľúbenejších športových aktivít medzi ugandskými deťmi - futbalu. Autorom maľby je mladý ugandský umelec Agunda John Oguttu. (22.5cm x 30cm)
Záložka 9

Originálna látková záložka do knihy s africkými vzormi a gorálkou na konci. Rozmery: 19cm x 5,5cm
Žena s africkým líčením

Unikátna maľba s motívom tradičnej ugandskej ženy s typickým africkým líčením. Autorom maľby je Agunda John Oguttu - talentovaný ugandský umelec, ktorý sa maľbe venuje od svojich 15. rokov. (21cm x 30cm)
Slon so sloníčaťom

Pestrofarebná ugandská maľba zobrazujúca slona s malým sloníčaťom spoľahlivo ozvláštni interiér detskej izby alebo iného priestoru. Autorom maľby je mladý ugandský umelec Agunda John Oguttu, ktorý sa maliarstvu venuje od 15. rokov. (30cm x 39.5cm)
Žena s farebným čepcom

Maľba s motívom tradičnej ugandskej ženy ozvláštnenej farebným čepcom. Obraz je dielom mladého ugandského umelca, ktorý vyštudoval dizajn a v súčasnosti vyučuje maliarstvo aj na vysokej škole. (29.2cm x 37.1cm)
Materinská láska

Pestrá maľba s motívom zobrazujúcim matku s dieťaťom, ktorú vytvoril talentovaný ugandský umelec Agunda John Oguttu. (22cmcm x 30.5cm)
Dekoračná miska na ovocie 44

Hnedá, melírovaná miska na ovocie z banánových vlákien od remeselníkov zo strednej Ugandy s hustým prírodným výpletom a uškom na zavesenie, ø cca 30 cm
Žena s kvetom vo vlasoch

Maľba s jemným motívom ženy s kvetom vo vlasoch, ktorá vznikla pod rukami mladého ugandského umelca menom Agunda John Oguttu, ktorý sa maľbe venuje už od 15.rokov. (22.5cm x 30.5cm)
Smejúci sa chlapec

Ugandská maľba s motívom smejúceho sa chlapca, ktorá svojou živosťou premení nejeden priestor. Vznikla pod rukami talentovaného ugandského umelca, ktorý sa maľbe venuje už od svojich 15. rokov, vyštudoval dizajn a maliarstvo aktuálne vyučuje na vysokej škole. (21.5cm x 29cm)
Čaj Assam z Ugandy (cca 130g)

Skvelý sypaný čaj z Ugandy s povzbudivým účinkom na nakopnutie počas ťažkého dňa
Dekoračná miska na ovocie 13

Fialová miska na ovocie z banánových vlákien od remeselníkov zo strednej Ugandy s oranžovým a prírodným výpletom a uškom na zavesenie, ø cca 30 cm
Neprosím si darček

chcem len darovať

Jednorazový dar


Vyplňte adresu, na ktorú vám pošleme Váš darček


* Súhlasím so spracovaním osobných údajov