Darček pomoci

Dajte deťom šancu na lepšiu budúcnosť

Na tomto mieste môžete ľahko pomôcť tým, ktorí to práve potrebujú. Zároveň však môžete potešiť aj seba alebo blízkeho tým, čo sa vám najviac páči. Príspevky darované cez Darček pomoci používame priamo na zlepšenie života detí. Väčšina darčekov k nám meralo dlhú cestu z nasledujúcich krajín: Kuba, India, Uganda, Ukrajina, Vietnam. A všetky sú tu najmä preto, aby robili radosť viackrát!

Vzdelanie a školské potreby

Pitná voda a teplá strava

Zdravotná starostlivosť

Oblečenie a hygiena

Vyberte si darček


Betlehem z Tanzánie 3

Unikátny ručne robený betlhem z prostredia Tanzánie, ktorý sa dá rozložiť a znovu zložiť. Je drevený - červenohnedá farba (rozmery zavretého betlehemu: priemer-8.5cm, výška-22cm)
Ruženec z Tanzánie

Ručne vyrábaný decentný ruženec z Tanzánie. Tmavohnedé guľôčky desiatkov oddeľujú červenohnedé väčšie guľôčky tajomstiev. Podklad ruženca je tvorený malými čiernymi korálikmi. (42cm)
Kríž z Tanzánie

Unikátny ručne vyrezávaný mohutný kríž z Tanzánie tmavohnedej farby. Do domácnosti prinesie kúsok exotiky a ozvláštni interiér. (23.5cm x 30cm)
Modro-zelená taška

Tradičná tanzánska taška z pevného bavlneného materiálu s predným vreckom. Taška sa zvonku zatvára na malý gombík, rovnako ako predné vrecko. Zvnútra sa zatvára na zips. Svojím modro-zeleným vzhľadom oživí aj jednoduchý outfit. Môžete ju vziať so sebou do mesta, na výlet či na menší nákup. (taška - š-25cm x v-26cm, predné vrecko - š-15cm x v-20cm)
Betlehem z Tanzánie 2

Ručne robený betlehem z prostredia Tanzánie, ktorý sa dá rozložiť a znovu zložiť. Je vyrobený zo svetlého dreva. Je drevený. (rozmery zavretého betlehemu: priemer-7cm, výška-21cm)
Betlehem z Tanzánie 4

Ručne robený betlehem zo svetlého dreva z prostredia Tanzánie, ktorý sa dá rozložiť a znovu zložiť (rozmery zavretého betlehemu: priemer-8.2cm, výška-22cm)
Betlehem z Tanzánie 5

Unikátny ručne robený betlhem zo svetlohnedého dreva z prostredia Tanzánie, ktorý sa dá rozložiť a znovu zložiť (rozmery zavretého betlehemu: priemer-6.5cm, výška-21.5cm)
Neprosím si darček

chcem len darovať
 

Jednorazový dar


Vyplňte adresu, na ktorú vám pošleme Váš darček


* Súhlasím so spracovaním osobných údajov