Prečo sa zapojiť do projektu Adopcia na diaľku®

Prečítajte si sedem dôvodov a pomáhajte s nami
na stranku1

Ak darujete dieťaťu vzdelanie, darujete mu to najcennejšie – šancu na nezávislosť a lepší život. Vaša pomoc tak bude trvalá.

na stranku2

Vašou pomocou sa dieťa nestáva na tejto pomoci závislým – práve naopak. Jeho vlastná snaha a aktivita je pri vzdelávaní to najdôležitejšie. 

na stranku3

Adopcia na diaľku® umožňuje dieťaťu, aby sa vzdelávalo v jeho prirodzenom kultúrnom prostredí. Nevytrháva ho z jeho rodinných, komunitných a kultúrnych väzieb.

na stranku4

Pomoc je adresná. Ak sa rozhodnete zapojiť do projektu Adopcia na diaľku®, dostane šancu získať vzdelanie jedno ďalšie konkrétne dievča či chlapec z vami vybranej krajiny.

na stranku5

V rámci projektu Adopcia na diaľku® dostávate pravidelne list, školskú správu a aktuálnu fotografiu dieťaťa – viete tak s istotou, že vaša pomoc má konkrétneho príjemcu.

na stranku6

Máloktorá iná pomoc prináša tak viditeľné výsledky s finančnými prostriedkami iba 25 € (19 € pri krajine India) mesačne.

na stranku7

Slovenská katolícka charita realizuje projekt Adopcia na diaľku® od roku 1996 a získala dôveru tisícov darcov z celého Slovenska.