Ako sa stať darcom

Ako sa stať darcom?

Vyplnenie a zaslanie prihlášky

Potvrdenie na Váš e-mail

Pridelenie dieťaťa podľa prihlášky

Zaslanie prvej podpory

  1. Vyplnenie a zaslanie prihlášky – Prvým krokom je vyplnenie prihlášky pre danú krajinu, v ktorej si želáte adoptovať dieťa. Výber dieťaťa podľa fotografie nie je možný, ako kritérium výberu je možné uviesť pohlavie dieťaťa (chlapec/dievča), vek dieťaťa (staršie/mladšie ako 14 rokov). Prihlášku môžete vyplniť TU na stránke alebo Vám ju na požiadanie zašleme poštou či e-mailom.
  2. Potvrdenie na Váš E-mail – Po prijatí prihlášky Vám pošleme potvrdenie na Vašu e-mailovú adresu. Súčasťou e-mailu je informácia o ďalšom postupe.
  3. Pridelenie dieťaťa podľa prihlášky – Na základe prihlášky Vám pridelíme dieťa na podporu. Fotografiu tohto dieťaťa ako aj úvodný dotazník pošleme doporučene na Vašu poštovú adresu alebo na Váš e-mail.
  4. Zaslanie prvej podpory – Po prijatí fotografie a úvodného dotazníku začnete zasielať podporu na číslo účtu, ktoré vám bolo zaslané. Poprosíme, aby ste nezabudli uvádzať Váš variabilný symbol, ktorý dostanete spolu s úvodným dotazníkom.

     

    PODPORTE VZDELÁVANIE DETí

       

Ako vystúpiť z projektu?

Z projektu môžete kedykoľvek vystúpiť bez toho, aby ste nám vysvetľovali dôvody. Prosíme vás len, aby ste nám to čo najskôr oznámili mailom, telefonicky alebo poštou. Následne sa budeme snažiť pre dieťa zabezpečiť nového darcu. Ďakujeme.