Chcem si adoptovať dieťa

Aj napriek zložitej situácii na Slovensku naďalej spoločne pomáhame deťom v núdzi. Ďakujeme Vám za Vašu podporu a trpezlivosť.

Predtým ako začnete vypĺňať prihlášku, prečítajte si prosím informácie O projektePre darcovPraktické otázky a Ochrana osobných údajov.

Vyplnením a odoslaním prihlášky sa zapájate do projektu Adopcia na diaľku®. Na základe prihlášky Vás budeme v najbližších dňoch kontaktovať a následne Vám bude pridelené dieťa, ktoré budete podporovať. Výška podpory pre dieťa z Indie je 15€ mesačne, pre deti z Ugandy, Vietnamu, Haiti a Ukrajiny je to 20€. Kontaktné údaje z prihlášky budú slúžiť výhradne na zaradenie do projektu a následnú komunikáciu medzi Vami a SKCH.

Prihlášky nájdete tu:

Adopcia detí z Haiti momentálne pre kritickú bezpečnostnú situáciu nie je možnáZatiaľ pokračujeme v podpore viac ako 700 detí.

Adopcia detí z Albánska momentálne pre veľkú vyťaženosť miestnej komunity rehoľných sestier nie je možnáO zmene situácie Vás budeme informovať.

Prihlášky pre jednotlivé krajiny si môžete vyžiadať aj priamo na adrese:

Kubaadopcianadialku.kuba@charita.sk
Indiaadopcianadialku.india@charita.sk
Ukrajinaadopcianadialku.ukrajina@charita.sk
Ugandaadopcianadialku.uganda@charita.sk
Hondurasadopcianadialku.honduras@charita.sk
Vietnamadopcianadialku.vietnam@charita.sk

Na e-mail s Vašou prihláškou Vám odpovieme do piatich dní. V prípade, že by ste odpoveď do piatich dní nedostali, kontaktujte nás prosím telefonicky alebo e-mailom.