Chcem si adoptovať dieťa

Vážení darcovia, všetky prihlášky, ktoré k nám prídu do 12.12.2023 vybavíme ešte v kalendárnom roku 2023. Prajeme Vám požehnané vianočné sviatky plné pokoja, lásky a radosti z narodenia Spasiteľa. Prihlášky, ktoré zaevidujeme po tomto termíne, vybavíme po novom roku do 31.1.2024. Veľmi pekne ďakujeme za Vaše pochopenie.

Predtým ako začnete vypĺňať prihlášku, prečítajte si, prosím, informácie: O projekte, Ako sa stať darcomPraktické otázky a Ochrana osobných údajov.

Vyplnením a odoslaním prihlášky sa zapájate do projektu Adopcia na diaľku®. Na základe prihlášky vás budeme v najbližších dňoch kontaktovať a následne vám bude pridelené dieťa, ktoré budete podporovať. Výška podpory pre dieťa z Indie je 15 € mesačne, pre deti z Ugandy, Vietnamu, Haiti a Ukrajiny je to 20 €. Kontaktné údaje z prihlášky budú slúžiť výhradne na zaradenie do projektu a následnú komunikáciu medzi vami a SKCH.

Prihlášky nájdete tu:

Adopcia detí z Haiti momentálne pre kritickú bezpečnostnú situáciu nie je možnáZatiaľ pokračujeme v podpore viac ako 200 detí.

Prihlášky pre jednotlivé krajiny si môžete vyžiadať aj priamo na adrese:

Kubaadopcianadialku.kuba@charita.sk
Indiaadopcianadialku.india@charita.sk
Ukrajinaadopcianadialku.ukrajina@charita.sk
Ugandaadopcianadialku.uganda@charita.sk
Hondurasadopcianadialku.honduras@charita.sk
Vietnamadopcianadialku.vietnam@charita.sk

Na e-mail s vašou prihláškou vám odpovieme do piatich dní. V prípade, že by ste odpoveď do piatich dní nedostali, kontaktujte nás, prosím, telefonicky alebo e-mailom.